Jednorázovky... A-SISI

Poslední část povídky, odehrávající se opět v přítomnosti. Snad se vám bude líbit. Velké poděkování patří Terce – to, co jsem v téhle kapitole předvedla, bylo opravdu žalostné (neptejte se). Jen bych podotkla, že text prošel základní opravou, beta by si ho ještě nejraději ponechala. Případné chyby nejsou její vina.

Druhá a předposlední část této povídky. Ačkoli to možná může znít pateticky… věnována všem, kteří někdy milovali víc, než je miloval jejich protějšek (nebo si to alespoň mysleli).

PS: Dnes žádné „skákání v čase“, celý díl se odehrává v současnosti.

Jde o první část mé jednorázovky, která, paradoxně, bude mít více částí – sama teď netuším kolik přesně. Možná někomu v rámci infa pomůže, řeknu-li, že inspirací pro tuto povídku mi byl seriál Queer as folk – místy hodně, místy jen volně. Takže se hodí dodat, že jde o slash v rozmezí ratingu 12+ až 15 +. Útržky minulosti se mohou – ale nemusejí – střídat s přítomností.

 

 

     Tak, máme tady další jednorázovku. Někoho možná zklamu…  Varování:  Slash, rating je 12+

Tuto jednorázovku, která byla napsána s úmyslem dotknout se jednoho konkrétního tématu – a sice přátelství – bych chtěla věnovat dvěma svým „magorkám“, se kterými mne právě tento vztah pojí – Assez a Terce. Děkuji, že vás mám.

 
Už to tak vypadá: obsah těchto stránek může být nevhodný pro děti a mladistvé. Obsah těchto stránek může obsahovat homosexuální tématiku. Obsah těchto stránek může obsahovat Harryho Pottera v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční nárok.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one