Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2482"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Uff, konečně jsem se sem dostala...

Ass, moc díky za chápavost smiley

Sisi!smiley Ty jsi... smiley

Serióznější?smiley To určitě.
Ehm, dámy... nemám vám založit nějakou speciální sekci na diskuze? smileysmiley Nebo si ji založte vy, přístup máte obě, že. smiley Musím říct, že vám to víc než jde - magoříte asi jako my dvě s Terkou kdysi - jen na poněkud serióznější notě, my dvě byly totálně utržené ze řetězu. smileysmiley
Z toho si nic nedělej, taky se mi to stávalo.
smiley Už jsem prolezla youtube, jak jsem jen mohla, a nic. Promiň, ass, asi už mám halucinacesmiley. Nechápu to.
Jojo, vzpomínej. Já bych to taky ráda viděla. A musím říct, že tohle bych si pamatoívala. Tekže ne, já to viděla určitě jen na fotce.
smiley To mě moc mrzí... Kruci, tak kde jsem to viděla??? Procházela jsem to taky a nic...

smiley
*stále se, nepřesvědčena, pozastavuje nad termínem chudák*

Já to teda letem světem procházela, ale Rickama smějícího se nad další scénou jsem tam najít nedokázala.

A ánó, trefa! Je tam, máš pravdu.smiley
Pro upřesnění - chudák by byl, kdyby musel točit všechny scény sám – především ty nebezpečné :-)

Rozhovor ve dvojce? :-o Tak o tom nevím...

Rozhodně doufám, že ta scéna v těch bonusech na čtyřku je a já to neviděla jinde.

Jo taak! Tak to jo, už si vzpomínám. Hm, tak s tím mečem bych to ale chtěla vidět... I kdyby to mělo trvat jen pár sekund :-)

No jasně, gay! Díky.

O:-)

Ups. Aha, ředitel Zmijozelu :-) Už mám jasno, díky. Není ve výpise postav? Já ho vidím ve výpise na Relikvie dvojku. V jedničce ne. Tak snad nevypustili úplně :-)
*pozastavuje se nad výrazem chudák*

Bonuska – jeden rozhovor ve dvojce, prodloužený pro Am. Potom třeba fotky, kdy se Rickman směje – to ale nenajdeš… ani nevím, kde to najdeš, ale je to tam. Hm, zajímavé – to si z bonusu ve čtverce zase nepamatuji já. Já si pamatuji z trojky. Ale pokud neexistuje jen fotka, ale i záběr jak se směje, najdu to tam. Ghrrr. Díky za tip!

Á! Petr pan, ano. Listop. Rom. – toho gaye.

Takže – Harry viděl asi jen tu laň plus možná nějaký šelest, jak odcházel. Zpětně bylo ve vzpomínkách, jak odcházel z ředitelny po rozpravě s Albusem a šel právě s Nebelvírovým mečem.

Přestaňte obě štvát!

Podívám se na Jima – tak zajímavé, min. ve výpise postav není. Že by DŮLEŽITOU ROLI nového ředitele Zmijozelu škrtli?
Bezva! :-D Smích prodlužuje život.

Mamčin nápad je taky skvělý :-) To zní celkem i reálně :-) Ale ne, dobře, vzdávám se. S vysokou pravděpodobností se pravý ohýnek nekonal. Škoda.

Ale kdepak, žádné omluvy! :-) Víš, kde bych byla bez tvého opravení teď? V iluzi, že vše točil chudák Rickman sám...

Jo, já věřím, že zákulisního materiálu je víc, ale to bych se musela obtěžovat s hledáním, které by snad ani nemělo kýžené výsledky :-( ZASE ti Amíci... Grrr!

Aha, jasně. Hm, to je zrovna ta část, kam už s mým monitorem nedohlédnu. Ale vím, co myslíš, pamatuju si, jak jsem na to na velkém monitoru koukala :-) Ano, to máš tedy pravdu. Hezké!

Nemá rád skryté kamery? :-D Asi se mu moc nedivím, ale... škoda.

Jo! A vůbec... To mi připomíná – mám bonusová DVD snad ke všem HP filmům, ale co já vím, nemůžu si vybavit ani jeden rozhovor s ním. Vždycky s triem, někdy snad i s Hagridem, Brumbálem, novými postavami... Ale co já vím, tak už mě mnohokrát štvalo, že ani v rozhovorech, ani ve scénách z natáčení jsem Rickmana neviděla... (Možná tam nějaké světlé výjimky, na něž se už nepamatuju, byly, nevím...)

Hm, vlastně si vzpomínám na jednu :-) Ohnivý pohár – Rickman/Severus se tam úžasně směje při natáčení scény ve Velké síni, kde Harryho a Rona tak mile praští přes palice knížkou :-D

Listopadová romance, ha! Věřila bys, že ten film jsem viděla asi dvakrát a o tom, že tam hraje fešák Jason, nic nevím!? Až teď, když si tak vybavuju, o čem to bylo, si matně vzpomínám, koho že to hrál. Jsem děsná. Vášnivost mi vůbec nic neříká. Já teda pamatuju jen Patriota a Petra Pana.

Nebohý čtyřlístek :-) To je moc hezké :-) Přesně. Úplně s tebou souhlasím. Co Pansy, ale všichni ti komparzisté! (Velká síň je vždycky narvaná studentíky – hm, pokud není většina nějak digitálně doplněna ovšem...:-D)

Taky myslím, že se Voldy nezmínil :-) Škoda, potřeboval by na to pár sekund.

Jo, jo, knížku doporučuju. Já se k tomu pomalu vracím teď a zjišťuju takových zajímavých „novinek“ :-)

No – přesněji – Voldy řekl, že si myslí, že ho Severus (jméno neřekl, jen se domnívám, že myslel jeho) opustil navždy a že ho spolu se svými věrnějšími smrtijedy zabijí. Prostě ho odepsal.

Chápu, ale nechci to chápat! Už jsem se pro tu masku nadchla! *nechce být rozumná*

Hm, ohledně toho lesa a laně... Myslím, že tam neuvidíme ani jeho bohu, natož že by se aspoň nám divákům ukázal... :-( Nebo ono to pak bylo ještě v jeho vzpomínkách? Teď nevím a podívat se mi už nechce... :-)

Kam ho chci narvat? Tak já tajně doufala právě u úvodu, ale tady uznávám, že by to šlo jen těžko. Potom ale hlavně těsně před smrtí, když mluví s Voldym. No a akční scéna na košťatech...

Hej, ale tu scénu ze začátku knihy u Malfoyů doma – tu nemůžou vystřihnout! (Resp. já nechci, aby ji vystřihli!!!)

Helena! *svítí jí oči* Na tu se těším úplně šíleně :-DDD Už od prvního přečtení :-)

Jé, DÍKY MOC za ten odkaz! Hmm, taky jsem si hned řekla, že vidím Křiklana. Ovšem, stydím se moc, ale nemůžu přijít na to, jak moc významnou roli měl v sedmičce, aby ho tam strkali...

Terko – ale prosím tě! Myslíš, že já se nějak extra orientuju? Ani náhodou :-) Klid.

Diskuze na úrovni – to jsou ty části, co píše ass, ano :-)
Merline, já bych se třeba i připojila, ale dabléři? Jo, matně si vzpomínám, že už jednou se to tu nějak probíralo, ale nevěnovala jsem tomu tolik pozornosti, ještě bych mohla zjistit něco, co by se mi nelíbilo.. :D

A popravdě musím říct, že většinou se jen stěží chytám (teda spíš vůbec) o čem, že to tu vlastně bavíte. A v těch scénách mám pěkný maglajs.. :D

Takže tu hezky veďte tu diskuzi na úrovni, já to asi vzdávám, už teď se mi kouří z hlavy. ;) :D
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
http://www.youtube.com/watch?v=haScxQMg-Mk

1:01 - to je podle mě pohled na Křiklana, ale… dost možná je to někdo nový. X-) No, to si nejsem jistá. A 1:02… aha, uznávám, že to jsou možná mé fleky na monitoru. *lol* A že ta látka dělá takové sklady. Tak se vzdávám naděje na zlidštění prof. Severuse *AU!* Snapea.
*rofl, rofl, ROFLLLL!* Hej, Mari, tak teď jsi mě totálně rozřezala, s tou hořící scénou a jedním přetáčením. *lol* Proč já se jen obávám. Že tohle netočili jako první a PROTO nezapálili Rickmana. (Teď to říkám mamce, taky se u toho smála a říkala, že to ještě mohl být studený oheň… že nemá takovou teplotu a že pokud kolem něj postávali s hasičáky… O:-))

*lol* JÁ?! ZASE JÁ?! Tak to se omlouvám, no… :D Hele ale pár fotek ze zákulisí existuje, dokonce pár videí. Z lega či čeho, z těch filmů, co půjdou jen do Amriky… je to na youtube, jedna z takových fotek je přece teď v tom mixu – Rickman přece před tím zlatým závojem na Křikově večírku žádný papír nedrží, to studuje svůj text… prostě jsou, jen tohle konkrétně nebyl Rickman, no. (Dabléři se evidentně točí podstatně snadněji. A jak se Rickman mračí, pokaždé když uvidí skrytou kameru. *rofl*)

Já ho zbožňuji za Listopadovou romanci, nebo jak se ten film jmenoval, plus jsem s ním viděla třeba Vášnivost. Chmmm… další mi momentálně vypadly.

SPRÁVNĚ! NĚKDO by měl být vděčný obzvlášť. :D Co by za to tenhle nebohá čtyřlístek dal, aby si zahrál v Potterovi, co? Kdyby to muselo být, hrála bych klidně Dracou holku, a to už je sakra co říct, že bych se takhle ponížila, jen abych se tam dostala. *lol* Nikdy jsem si toho nevšimla, ale Felton tam hraje poměrně dobře sraba. :D

Jo takhle… ne, natočili to PODLE knihy, jen, myslím, Ralph nezmínil, že jsou některá místa neobsazená – ve filmu – což v knize zmínil. A pochopitelně mezi těmi prázdnými chyběl i Snape.

Hm, do té knížky vážně musím nahlédnout. To jsem tehdy přečetla stylem – Smrtijedi?! Popisování krajinky?! FUJ! To přeskočím. :D Takže… musím se podívat, protože popravdě nevím, o čem mluvíš. Že by si někdo stěžoval, že někoho zabijí. O:-)

No právě… :D Ale chápej – Severus ji mít nemusí, vůbec. Většinu času bude ředitel. Na začátku masku ani kápi nepotřebuje, když jde po prázdné ulici, v kruhu Smrtijedů ji taky nepotřebuje. Jako ředitel taky stěží. Když stojí před Voldemortem? To Rowla ani nepsala, že by měl mít nějakou masku a kápi, takže padá boj s Minervou i Chroptící chýše. Co se týká Nebelvírova meče a laně… těžko půjde do lesa k Potterovi ve smrtijedském. Kdyby se Voldy dozvěděl, že mu byl tak blízko a nezajal ho, nezabil, nic… že to neřekl Smrtijedům ani jemu ne, měl by problém. Tam musel být neviděn a nepoznán… a to by šlo jen těžko s kápí a maskou. (Co kdyby ho někdo v tom hustém lese zahlédl, že…) Ve vzpomínkách na dětství bude mít masku taky těžko, když se bav s Brumbélem v bradavické ředitelně? To taky padá. Když umírá – jo to už jsem řekla, Chroptící… Takže kam že chceš toho Rickmana s maskou a kápí narvat? :D Upřímně ano, JÁ bych o pár místech věděla, třeba právě hned zezačátku. Ale pokud už ten začátek nevystřihnou vůbec, jak to dělají rádi, POCHYBUJI… tohle se nám prosadit nepodaří, Mari. :(

Bingo! Košťata… tam stejně bude dablér, když nic. Ano, tam by nám to vyjít mohlo. Až na to, že z knihy jsme ani nevěděli, že mezi nimi byl, to až ze vzpomínky. No budiž, Fred to věděl… takže my taky. Podstatné je – tohle tam neukážou. Ale ano… slyšela jsem pochybnosti, co se týká filmového zpracování a „proč že vlastně košťata a ne přenášedlo“. A mám nepatrný mizivý dojem, že v traileru je i scéna zpřed domu Dursleyů, tak myslím, že tohle tam bude.

Další trefa – Harry a Hagrid na motorce, bylo tam. Ale – to bude z větší části všechno v maskách a tedy dabléři. Netěšila bych se. :D (Zato Helena a ta její dvojrole. X-))

Ale jo, útok jsem přežila… má sadistickou potřebu týrat mě jiným způsobem, ten mě nezabije, neboj.

Na ty proužky se musím podívat.
Jasné, však já bych od tebe ani nečekala, že to uznáš :-)

Jj, o tomhle dablérovi kaskadérovi vím :-) A ta scéna se odehrála tak rychle, že to tam postřehnout nejde. Teda já nic nepostřehla :-)

:-D Ten samý dablér? To je milé :-)

Díky! Ano, nejspíš to tak vážně být má. Ale máme ses tím smířit? To by pak nebylo nad čím přemýšlet :-)

Ano, nakonec jsem na to přišla, kterou scénu jsi myslela. Ale dalo to zabrat :-)

„Síň? Ty nevíš, jak když si Dolores odkašlala, Sev a Minie se na ni podívali?!“ *lol* Už jo, už jsem to napravila a koukla se. Moc hezké :-)

Tak tu potencionálně nebezpečnou scénu s pravým ohněm by přece mohli natočit hned zezačátku a pokud by jim uhořel, přetáčet by museli jen tuhle scénu O:-) Jinak... dobře, žes to do té závorky napsala, protože Sev JE přinejmenším jedna z hlavních postav :-)

Ohledně toho postřehu s ohněm jsem to myslela tak, že mě by asi nikdy nenapadlo, že by ten oheň pravý být nemusel.

No vážně – já sem na stránky dala ty dvě známé fotky dabléra v naivní představě, že mám Rickmana „v zákulisí“, a tys mi tu mou totálně mylnou představu zničila :-)

Jo, to bude asi tím :-D Ohledně Jasona. Ačkoli já ho viděla jen v málo rolích... :-(

Co se jeho přístupu k roli Luciuse týká... hm, to jsem tuším někde zaslechla, ale nejspíš jen hodně letmo. A ano – tak se mi to taky líbí, takhle by za své role v Potterovi měli být vděční snad všichni herci – někteří míň, někteří víc, někdo obzvlášť!

Jsem moc ráda, že tě to pobavilo, ale musím se maličko ospravedlnit :-) Totiž – já jsem měla zato, že se před Voldyho NEDOSTAVIL. Že se dostavit měl (= čekalo se to od něj), je mi úplně jasné. Jen jsem myslela, že máš na mysli, že v tom kruhu stát měl PODLE KNIHY. A že to pak natočili v rozporu s ní. Prostě mě to znejistělo :-) I když bych si zrovna takovou důležitou věc měla pamatovat dokonale... Každopádně teď už budu :-) Jo, mrkla jsme se do knihy a Voldy se nechal slyšet, že si myslí, že ho Sevy opustil navždy a že ho zabijí. Teda... pokud jsem to správně pochopila a tohle bylo na něj.

No, jo madam Bonesová... Tohle sice vím, ale už vůbec netuším, jak ji zabili. Nejspíš se to stalo v sedmičce, že? Tu jsem na rozdíl od všech ostatních knih zatím četla jen jednou plus jisté scény znovu a znovu :-) Takže tam by se pro mě našlo spooustu překvapení :-)

NE, NENÍ MI TO JASNÉ! *výraz rozzuřeného vlkodlaka* Musí to tam být! Jaképak plýtvání? Plýtvat můžou akorát tak záběry na lesy a louky, ale určitě NE záběry na Seva ve smrtijedském, když je zrovna za smrtijeda!

Což mi tak připomíná... neslyšela jsem zatím vůbec nic o tom, že by do toho filmu dali scénu „sedmero Potterů“... Nevíš o tom něco? Já bych tak chtěla vidět útočícího Severa! (A tam by mu ten úbor ušít museli.) Teda... Hagrida s Harrym na motorce jsem viděla, ale doufám, že si to jen takhle nezjednodušili.

Jestli mu napíšem? To je mi otázka. Pokud by to v tom filmu náhodou fakt nebylo, tak určitě, jelikož já se o ten pohled připravit nenechám!

Merlo, jaké proužky? (Pomlka, Mariana jde hledat tu fotku, ev. teaser.)

Ok, tak já vím, že mám teď už asi zase o další dioptrii navíc... Žádné bílé proužky nevidím :-( Buď jsou fakt titěrné, nebo já slepá. Ale jasně! To by tedy BYL posun!

Do naší této diskuze, přece :-) Vždyť se na to podívej, abys mě pořád jenom opravovala v mých omylech :-)

:-DDDDD Slintá ti na rameno??? :-DDDDDD Mlátí tě? Uff, ass, doufám, že jsi takový brutální útok přežila :-)

Jo? No vida! Tak to se jdu hned podívat! :-) Díky za info.
Bingo! Mike Newell evidentně pochopil, jak se prodraží mít v jedné místnosti tolik hvězd. Takže v tomhle díle sedí mockrát na místě Rickaman opravdu jenom dablér. :P
Ehm, mám na mysli Velkou síň. The Great Hall. :D
Muhaha.

Jé, si připadám jak knihovna, což není pravda, protože toho dost nevím a je dost daleko větších expertů…

Hm, ani nevím odkud (…to vím), nicméně když si stopneš PoA ve správné chvíli (Chroptící chýše, Harry se rozhoduje, jestli odexpeliarmuje Seva nebo Siriuse, nakonec vybere Seva – tam máš dalšího dabléra. Ten je starší než dablér z prince, tuším. Vypadá tak. O:-))

Zrychlené záběry z trojky – ale je to frustrující, chtěla bych, aby to BYL Rickman… obávám se však, že není, tak aspoň doufám, že je to ten samý dablér. *rofl*

Jinak nic si z toho nedělej, taky to nepoznám a tak to asi má být, že?

Teď bys mě měla vidět, jak urputně přemýšlím, jako scénu s Rickmanovým hlasem máš na mysli. – Když přišli na Grimmauldovo náměstí 12, Harry šel nahoru, Fred a George se přemístili do pokoje, kde se zrovna trio hádalo a pak ultradlouhýma ušima odposlouchávali debatu Řádu, dá-li se štěkání Seva a Siria a do toho ustaraná Molly považovat za debatu. *lol* Jsem detailistka. O:-) Občas.

Síň? Ty nevíš, jak když si Dolores odkašlala, Sev a Minie se na ni podívali?!

Že by byl oheň zas TAK skvělý postřeh se mi nezdá, ale díky. 8-D (Jo tak já bych taky nejraději věřila, že Rickmanovi zapálili plášť, ovšem obávám se, že kdyby uhořel, nelajzli by si přetáčet celý film… kvůli blbému (kuš, Sevvie) Rickmanovi. (Jo, já vím, hlavní postava a tak, souhlas, tak se nedurdi.))

Ode mě poprvé co-?! Ty fotky byly dřív než jsem nějakého dabléra vůbec načala!

NZC. :D

Že jo? *poskakuje nadšením* Jestli to nebude tím, je Jasonovi to sekne častu, dokonce s blond parukou. 8-D A ASPOŇ se za svou roli PERE, ne jako někdo… ať už to bylo s žebráním u Rowly jakkoli a byl to jakýkoli reklamní tah, jeho přístup: Nikdy jsem neměl blond paruku, ale líbí se mi to, se zase líbí mně. 8-D

*rofl* U Tvých (ne)postřehů se vážně jeden nemůže neřezat smíchy. Pamatuji se správně, že když se to zpětně vysvětlovalo, řekl Severus, že tím, že se „o pár hodin opozdil, mohl být ceným přínosem pro Temného pána jakožto bradavický špeh“? Co to asi znamená? Tam měli být tehdy VŠICHNI živí Smrtijedi, někteříé ale byli v Azkabanu, jiní byli nervní na stadionu a čekali, až Trotl vyleze z bludiště plus až jim ředitel nařídí, aby se vrátili k Páníčkovi. Kdo to asi jen tak ten „někdo“ byl, že? Raději bych si měla přečíst, co jim v tom kruhu říkal, abych věděla, která ze skazek byla mířená na „zrádce Severuse“. (Mezi námi – když jsem v jednom z nedávných výzkumů zjistila, že madame Bonesová je mrtvá, taky to byl pro mě nepříjemný šok. *rofl* A to bych si MĚLA pamatovat.)

Ty, Mari, je Ti jasné, že Ti dělám zbytečně chutě, že ano? *smutný pohled do země* Na tohle nebudou plýtvat materiálem (filmovým ani látkou ne :(). Já tak NERADA zklamávám! (Asi napíšem Rickmanovi, aby si něco ušil sám a vyfotil se, co vy na to, holky? :D)

Ty jo ale ty proužky jsou co asi?! :D To se nechal fotit v pyžamu?! To má, pokud se mi to nezdá, šedé! TAKŽE? Titěrné proužky na oblečení bílé barvy JSOU posun. X-) (Kolikrát ještě budu muset lidi přesvědčovat, že to monstrum z teaseru byl Severus? Ta fotka, co tady byla před tímhle mixem…? He? Ale zase pohov, měl i svůj obvyklý hábit.)

V jakém smyslu do jaké diskuze? Pardon… Seva to zjevně velice zaujalo *au* a slintá mi *jau* na rameno *JAU!* plus mě mlátí *běž si hrát jinam! JÁU!* a má velmi významně *nechej toho, už tě pomlou-jáu!-vat nebudu! Kšc! AU, DOHÁJEDUBOVÉ…* POVYTAŽENÉ OBOČÍ jsem chtěla říct! Které mu jdu smazat z xichtu. Omlu – *ÁÁÁÚÚÚ!* – vte mě.

*KEDAVRA, KEDAVRA, KEDAVRA!*
Už jsem si stačila všimnout :-)

Jako... já to balím... Když se tu bavím s expertem v oboru, který toho ví několikrát víc, než já, tak pak působím... hm, jako hloupé děcko :-) Ale né. To zas ne. Na to mě to moc baví a ty informace, které získám, mi za to stojí :-)

Zrovna tady na stránkách jsou dvě fotky Sevova dabléra, tuším z natáčení Prince, ale jistá si teda nejsem. Jiné neznám a docela by mě zajímaly :-)

No bezva! Chvála mému úsudku :-D Aha, takže si škrtám tu svou jedinou scénu, v níž jsem se domnívala, že se ten záhadný dablér vyskytoval. Ano, docela frustrující. Jsem si myslela, že aspoň poznám ty scény, v nichž určitě hrál on sám.

Zrychlené záběry z trojky – souhlasím, to je docela dost možné. (Uff, kdy já si ty filmy zase pustím?! Prospělo by mi to.)

Jé, tys to tak krásně rozebrala na scény :-)

Teď bys mě měla vidět, jak urputně přemýšlím, jako scénu s Rickmanovým hlasem máš na mysli. Skoro se mi kouří z hlavy :-D Jo ty myslíš...? AHÁ! Detailistko :-)

Jinak v těch dalších scénách už se chytám a až na tu Síň snad nejsou pochybnosti. A já už rozhodně nepochybuju ani o tom, působíš velmi přesvědčivě :-)

4 :-DDD

1 Hej! Já chci mít taky takové postřehy. Skvělá otázka (s tím ohněm)! Hm, nepouštím se do spekulací, ale... Jo, taky by mě to každopádně zajímalo. A chce se mi věřit v ten opravdový :-)

Šok? :-) Já se o té skutečnosti dozvěděla vlastně od tebe poprvé. A že jsem se skoro rozplývala nad fotkou dabléra – věř, že mi to potom bylo hodně nemilé :-D

„Severus je prostě Severus, ať už Rickman nebo kreslená zpotvořenina. :D“ Jo! Díky za uklidnění. S tím se lehce ztotožňuju :-)

Jason :-DDD Proč by nenarvali? :-) Seklo mu to.

Měl stát v tom kruhu? (Sakra Mariano, proč si to radši nejdeš najít v knize, než tady ze sebe furt dělat ignoranta?!) Myslíš závěr čtyřky? On tam měl být? Počkej, že bych měla až takové mezery? Nebo myslíš něco jiného?

Jak o tom tak mluvíš, připadá mi naprosto nemyslitelné, aby mu ten obleček taky neušili. Minimálně proto, že já se na něj těším teď šíleně moc!

Btw. jako ředitel by si taky mohl dovolit alespoň maličko odlišený oděv. Né? Tak ne :-)

:-DDDDDDDDDDD To děcko mě chce zabít! Asi se umlátím smíchy... Jde vám to!

Autobiografii? Pěkně! Já to říkám pořád, že tvé nápady stojí za to :-D

Grr, přála bych si přispět do diskuze více, ale bohužel, no...
Proč já se jen obávala, že to neoceníte? O:-D Ale děkuji, já mám samé takové pěkné nápady. O:-)

Přesně toho, díky. Takže: rovnou Ti řeknu, jak to je. Ve trojce – to je docela známé, kde a jak měl dabléra. Potom myslím jsem ještě viděla fotky na pětku/šestku? Ale o té chodbě a Dracovi – to filmaři jen pěkně pos… to BYL Rickman, hlavně s ohledem na to, že existují fotky, které jsou přiblížené daleko víc než nakonec byla kamera. (Na hlavu… A frustrující!) Z dálky… no, teoreticky zase trojka, když Hermiona přetočila obraceč času. To ve zrychlených záběrech nemusel být Rickman. OoF… hmmm… první – za dveřmi – Rickmanův hlas, druhé… síň – to BYL Rickman (jestli mi chce někdo namluvit, že ten pohled na Umbridgeovou, jako by se zcvokla, házel někdo jiný spolu se Smithovou – tak to rovnou šetřete dechem :D). Pak… chmmm… Ron, kniha – Rickman, Nitrobrana/zpyt – Rickman, ředitelna – Rickman, mučinkování Harryho Dolores – Rickman… Třeba tam ho mít nemusel… TŘEBA… O:-)

4… hm, tam ho spíš potřeboval Trotl než Rickman… 1…*rofl* FAKT by mě zajímalo, jestli ten oheň dodělali počítačově, nebo jestli tam fakt oheň byl (stadion a Harry padající z koštěte díky Quirellovi) a třeba jen posunutý a regulovaný, před Rickmanem. O:-)

No… já to zas tak neberu (zapomeneme-li na fakt, že to že VŮBEC nějakého dabléra má, mi původně přihodilo nemalý šok). Severus je prostě Severus, ať už Rickman nebo kreslená zpotvořenina. :D

*yes* Díky za ocenění toho mundůru. :D

Ty jo… jak do toho mundůru narvali Jasona! To bylo poprvé, kdy jsem si řekla, jak by v TOM asi vypadal Rickman, když on už původně v tom kruhu stát měl, že… Pak jak začali vyrábět ty masky každou jinou, to jsem si zase řekla – co by vymysleli pro Rickmana alias Severuse. No a teď, když konečně budeme sledovat jeho životní part (naneštěstí doslova), napadá mě, že by se mohli filmaři trochu plácnout přes kapsu. O:-) Bella a Lůca svůj úbor už mají… proč ne věrný Sevy?

Spíš bych se zeptala, kdo by ho ve smrtijedském vidět nechtěl :-) *rofl* Pěkně, Mari! Pěkně. :D

Jé, Sevýýý? Slyšíš to? Asi napíšeme svou autobiografii. Něco na styl Gilderoy: „Mé kouzelná já se se Seve… RUSEM“, no jóóó, anóóó, já vím, Severele, že nejsi ani Sev, ani Sever, ani Severel, ani Sevy, dokonce ani Sevvy ne, že jsi profesor Snape, pán… Trotlovi jsi to vysvětlil dokonale, chápu, že pro mě to platí taky… Seve.

Sak… Severusi! Kam jdeš! Nechoď! Já už nebudu mlet, slibuju! SEVEREEE! (Sakra, vypadá nasraně… no nic, jdu žehlit.)

Dámy…*pukrle*

P.S. Ani nevíte, jak vyčerpávající je jednostranná kon… Brumbále?! Táhni. Kdybys to šel raději vyžehlit se Sevem… *pohled podpalující polena*

Odpověď: *pohled plný jiskřiček*¨

Chm, deprimující.
Dobře! Pěkný námět na diskuzi, ass :-)

Hm, ty budeš mít nejspíš na mysli dabléra, že? Ok :-) Uff, přemýšlím nad tím už asi deset minut a pořád nic. Možná kdybych si pustila nějaký film... Jasně, v kaskadérských scénách určitě. Pak si myslím, že snad někde, kde je Snape vidět hodně z dálky, například, hm... jo – rozhovor Snapea s Dracem na chodbě po Křiklanově večírku? Ale když se snažím přijít na nějakou scénu ve Fénixově Řádu... nenapadá mě vůbec nic. On tam měl tak málo scén, že mi přijde zbytečné, aby na to potřeboval ještě dabléra :-) No a v těch dřívějších filmech... Hm, ty jsem naposledy viděla tak dávno, že si nic vybavit nemůžu... Snad něco napadne Terky.

Ty scény, kde je hodně herců – například ty zahajovací ve Velké síni – jo, ty asi nebyly levné :-D Pokud tam ovšem neměli úchvatně namaskované dabléry :-) Né, však někde ty prachy uvalit museli, že.

Na mě osobně to tedy působí tak, že nás filmaři až tak moc neklamali, co se herců týče. Na mě. A jsem ráda. Kdybych měla Rickmana v každé druhé scéně podezřívat z toho, že to není on... asi bych si to tak neužila :-)

Další podnětné téma! *yahoo* :-DDDDDD Jasně! Určitě! Bez váhání! Do úboru! A masku k tomu! :-D

To se VÍ, že bych takovou podívanou brala všemi deseti. Výborný nápad. Tedy, mě to nenapadlo ještě nikdy. Já si ho ani jinak než v tom hábitu nedokážu představit... Ale ano, když nad tím na chvíli dumám, nemyslím, že by to bylo až tak nereálné... Film na to bude dlouhý dost :-)

Spíš bych se zeptala, kdo by ho ve smrtijedském vidět nechtěl :-)

Kontrast... Hmm *zamyšlený výraz* Ano. Byl by. Popsala jsi to tak hezky, že k tomu ani nemůžu nic dodávat. Prostě souhlas.

*ROFL* Já prostě žeru assezčiny rozhovory se Severem :-DDDDD

Jo, věřím. Severus umí být takto podmanivý a na ty jiné stránky by tě určitě dostal :-)

Tenzi a napětí... Muhaha. Kde? :-)))
Tyjo, Mari? Kde měl podle vás, děcka, Snape toho dabéra? Ehm, když nepočítáme takové ty kaskadérské akce? Protože co jsem si to prohlížela, např. ve Velké síni jsou tam vždycky všichni učitelé (na začátcích filmů; muhaha, nechci ani vědět, kolik za ten natáčecí den vyvalí peněz). A je tam jak Rickman, tak Smithová, Brumbál je samozřejmostí… později Thompsová, Davis… plus vždy nový učitel OPČM a komparz. Když si připočteme Watsnovou, Grinta a úchvatného Radcliffa s nejúchvatnějším Feltonem, jde ten den do nehorázných peněžních výšin. (*rofl*) No to je jedno – takže kdy že podle vás tam nebyl Rickman? :D

Což mě přivádí na jiný podnětný rozhovor (nadějné zvolání Mari! Terky!): Cca od… no, nějakou chvilku už to bude, asi od pětky jsem nad tím začala bloumat… a teď, sedmička na spadnutí. Hej, co bych za to dala vidět Rickmana nasoukaného do smrtijedského úboru! *yahoo* Ale opravdu – se vším všudy. Kápě a plášť, ale hlavně bych byla zvědavá na masku. O:-) (Veškerá podobnost s posedlostí je čistě nenáhodná.) Teď vážně – našel by se ještě někdo, kdo by ho chtěl vidět ve smrtijedském? [To je prostě tak neodolatelně nádherný kontrast: Temný a nevyzpytatelný Severus Snape, nositel masky a černého hábitu s kapucí (áno, kápí, kápí), se Znamením zla na kterémsi z předloktí – pomlka, ixko, velký vykřičník, kontra – nechutně úchvatný zrádce, Brumbálův člověk a velká, opravdu velká příčina výsměchu slavnému lordu Voldemortovi. Seve, Seve, kdyby sis to nechal od cesty, byl raději Smrtijed a neumřel mi, možná jsem teď na jiné stránce a hájím Voldyho, že to vlastně v podstatě nebyl tak zlý… zlé monstrum. Achjo, ale tys měl vždycky víc rozumu, co? *významné ticho*

FÁJN! Tak si nemluv. Uvidíš, co přijde za trest. O8-D

*významné obočí*

Nevysmívej se! Tobě to taky vždycky nejde. A navíc dobře Ti tak, JÁ za to nemůžu.

*obě významná obočí*

Hele, jdi do háje, jo? To přijde. *potutelně*]

(To já jen abych trochu povolila tenzi a napětí a posunula v podstatě neplodnou konverzaci o jakémsi surreálním pořvávání na mě křestním jménem. :D)
*mlátí hlavou o stůl a nehorázně se řehňá*¨

Budu to brát tak, že se to líbilo a že jsi, milá Terezko, v jakémsi oparu a tedy že ani nevíš, co mluvíš. :-* - Lépe řečeno se opar rovná posttraumatickému deliriu. :D -

(Já věděla, proč zdrhnout… Mám Ti děkovat, Teréz? No uvidíme až potom, co se Tě zeptám, co naše oslavenkyně vyváděla. *lol*)
No prosím, vyžehlila! A nebylo to lehké, příště je to na tobě, Petruško... smileysmiley
PETRO! Já ti dám bordel, nemysli si, že nevím, že v tom máš taky prsty. A já se toho děsila celou dobu, co jsem přijela od vás, aby tě to nenapadlo, když jsi tím tak vyhrožovala. Ty MRCHO! TY POTVORO! Vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!

Každopádně děkuji za něj nesmírně moc, ale děkuj Terce, že to za tebe vyžehlila...Mari, děkuju, jsi zlatíčko.smileysmileyBeruško, tobě taky moc děkuju.smileysmiley
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
k sakru, to jsem psala já - nějak se mi to nepřihlásiloTerko všechno nejlepší k narozeninám ať se ti splní vše co si přeješ

Terko všechno nejlepší k narozeninám ať se ti splní vše co si přeeš
No, já už dostala poněkud nebezpečnou zprávu - to když Terka rozbalila dárek. smiley Kryjme se. smiley
No konečně diskuze smileysmiley

Terko, Terezko, Terezičko... chtěla jsem tě sice oslovit až večer na ajsku, ale stejně není jisté, jestli se tam setkáme, tak využiju tenhle prostor. 'Teri, přeju Ti VŠECHNO NEJLEPŠÍ k tvým krásným narozeninámsmiley Jsi náš anděl. Užij si dnešek a v práci hezky klídek smiley
*lol* A jde se dělat bordééél!*YAHOO*
Tak tady je ta diskuze, zlato. Jsem ráda, že se ti obrázek i přání líbí. smiley Krásný den, večer ještě dorazí mail. smiley
16.08.2010 21:15:04
ASISI
 
Už to tak vypadá: obsah těchto stránek může být nevhodný pro děti a mladistvé. Obsah těchto stránek může obsahovat homosexuální tématiku. Obsah těchto stránek může obsahovat Harryho Pottera v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční nárok.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one