Něco jako sourozenec "Malinkaté apologie"

Jak jen to popsat?

Nerada bych, aby měl někdo pocit, že mi množství vašich komentářů nepřijde jako dostačující. Naopak! Já jsem víc než spokojená. Přesto bych chtěla požádat čtenáře a návštěvníky o malou chvilku pozornosti.

Patříte-li mezi ty, kteří rádi čtou nejrůznější literární díla - a to zejména na internetu, ale přesto nekomentujete či nijak nehodnotíte to, co jste četli... Pak se, prosím, podívejte na tento článek.

A dostanete-li se i k Apologii, bude to fajn.

Děkuji.

A děkuji Assezce za laskavé svolení k uveřejnění jejího díla.

Víte, možná si to ještě pořád neuvědomujete, drazí čtenáři, ale není nic smutnějšího než vidět, že je nějaká kapitola neokomentovaná. Autor... já jako autorka - jsem z toho poněkud smutná a přešlá, tím spíš když vidím, kolik lidí kliklo na mou kapitolu a ani se nepozastavilo, aby k ní něco napsali. Takže nepředpokládám, že by ji kdokoli z toho čísla, které mi ukazuje počet přečtení, opravdu přečetl a to mi přijde ještě smutnější. Byla bych ráda, abych se jednou nemusela komentářů doprošovat, aby si sami čeští čtenáři našli cestu k tomu autory HPFF podporovat svými názory. Nechci od vás chválu, když vám připadá trapná a nechci po vás, abyste říkali jen ,,pěkné“, když vás nudí to opakovat a nevíte, co k tomu máte říct - i jen to, že mi v textu najdete chybu, pro mě znamená, že to co píšu nedělám zbytečně a jen pro sebe. Že to někoho baví - jeden z důvodů, proč jsem začala psát. A víte každý na to může mít svůj vlastní názor, ale ten můj se nezměnil - že totiž pokud některý ze svých textů - povídek, úvah, originálních povídek, povídek náležící do fandomů - uveřejním na internetu, jsem za každý názor na dané téma vděčná... těším se na ně... vyhlížím je a REAGUJI na ně. I když - i jako autorka, nemyslete si - už třeba ani nevím, co dodat nebo jak odpovědět. Ale rozhodně vás nezasklím - a nikdy úmyslně. A nechci se pořád vnucovat s tím, že my autoři na vaše komentáře trpělivě ČEKÁME, chci, abyste mě začali trošinku chápat. Podívejte se na anglické stránky - lidé tam čekají na své autory měsíce, rok, i když o sobě nedal vědět, lidé tam se chtějí zapojit, chtějí, aby o nich a tom, že čtou, jejich autor věděl - a teď se podívejte na statistiky jen na téhle stránce. Kolik lidí tady komentuje? Ani netušíte, jak by se svět autorů stal barevnější, kdyby každý, kdo kdy něco přečetl, napsal i komentář. Já jenom doufám, že o tom začnete alespoň uvažovat.
Děkuji za pozornost, přeji pěkné odpoledne, večer, ráno, poledne nebo kdy tyto řádky čtete. Taky doufám, že se pobavíte - u mě nebo kdekoli jinde. Ale že dáte o tom, co jste při čtení prožili, taky vědět.
Assez
14.04.2009 21:02:25
ASISI
 
Už to tak vypadá: obsah těchto stránek může být nevhodný pro děti a mladistvé. Obsah těchto stránek může obsahovat homosexuální tématiku. Obsah těchto stránek může obsahovat Harryho Pottera v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční nárok.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one