Jak jen to popsat?

Nerada bych, aby měl někdo pocit, že mi množství vašich komentářů nepřijde jako dostačující. Naopak! Já jsem víc než spokojená. Přesto bych chtěla požádat čtenáře a návštěvníky o malou chvilku pozornosti.

Patříte-li mezi ty, kteří rádi čtou nejrůznější literární díla - a to zejména na internetu, ale přesto nekomentujete či nijak nehodnotíte to, co jste četli... Pak se, prosím, podívejte na tento článek.

A dostanete-li se i k Apologii, bude to fajn.

Děkuji.

A děkuji Assezce za laskavé svolení k uveřejnění jejího díla.

Úžasný článek od Assez. Stojí za to.
Assez děkuji za propůjčení. Odkaz na její stránky naleznete v odkazech.
Cílové skupiny, které bych prosila, aby tento článek četli: vášniví debatéři o podmínkách - počet komentářů pro přidání/připsání kapitoly, tedy ti, jež se jakkoli vyjádřili k Zápiskům a limitům u této povídky. PRO NEKOMENTUJÍCÍ (teda anonymní), pro autory a pro lidi, kteří by rádi obnovili tzv. ,,FIALOVÝ ARCHIV”.
 
Už to tak vypadá: obsah těchto stránek může být nevhodný pro děti a mladistvé. Obsah těchto stránek může obsahovat homosexuální tématiku. Obsah těchto stránek může obsahovat Harryho Pottera v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční nárok.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one