Info pro čtenáře - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1111"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
K betě? *yahoo*

Moc Ti děkuji, Terko.smiley

P.S. Kdyby ses občas po komentářích pídila, zjistila bys, že jsem se ptala, komu ta záplava vadí a že se má ozvat HNED.smiley
Jituš - bylo by to i mé zbožné přání ale... víc naznačím v odpovědi Katrin. Jinak děkuji. smiley

Katrin - no, tak já mám bakalářku na krku úplně stejně jako ty a zatím mě zachraňuje jen to, že vedoucí práce je na mateřské a tím pádem její studenti nejsou to první, na co myslí a po čem se pídí. smiley Takže abych to upřesnila - bakalářku, státnice, práci, povinnosti do školy a jazyk(y) - jako jednomu se věnuji, druhému bych se věnovat měla, ale čas žerou oba. Jo a ještě múza, potvora jedna a pak mi má to psaní jít. smiley Nicméně abych vše nesváděla na nedostatek času - ono by se tam to psaní i nějak vtěsnalo, kdyby mi to šlo trochu od ruky. smileysmiley Nicméně děkuji za podporu - vážím si toho.
Hlásím, že se taky nemůžu dočkat! Člověk by měl psát bakalářku, ale néé, musí tady slintat aspoň 6x denně, jestli ASISI náhodou něco nepřidala smiley Pokaždé když se mě můj konzultant ptá, jak jsem pokročila mám chuť mu říct, to se zeptejte Sisi, ta za to může! smiley Takže v rámci zájmu o mé úspěšné dokončení školy, bys skutečně něco přidat měla.

Ne, teď vážně. Chápu, že to vždycky nejde, takže sama za sebe můžu poctivě říct, že těmhle stránkám zůstanu věrná a budu sem poctivě nahlížet, jestli se něco nezměnilo ať už to bude trvat jakkoli dlouho. Vlastně vám to dlužím. Příběhy, které tu jsou uveřejňované mi už tolikrát zvedly náladu a projasnily den, že trpělivé čekání na múzu je to nejmenší, co pro vás za to můžu udělat.
Že by zase začalo přibývat rychleji??? Už se těším. Pravidelně hledám a hledám a nic. Takže prosím o nápravu - třeba aspoň jednou za dva týdnysmiley.
smileysmiley

Bezva, to jsem ráda.

Ano... :-D Někdy tu je celkem blázinec :-) Vůbec se ti nedivím. Ale nechtěla jsem, abys o ty komenty "přišla"...
Jé, jak malé děcko - myslím, že se přece jen přiznám, nikoli pžižnám, to už bych mohla mít z krku pár... desítek let? smiley
Mari - děkuji. Pokud máš svolení? Jistě, někdy je to, řekla bych, až nutnost. Ono takové: Tak hele autore, tady někdo čeká na to, jak ze sebe Potter udělá zase pitomce a Snape urazí i paní Norrisovou, tak koukej máknout," není vůbec špatné, pokud zrovna zmíněný autor upadl do stavu, že vlastně ani neví, proč psát. smiley Co se týče těch komentářů - děkuji. Pžiznám se, že v té záplavě k Petřině povídce to rychle zanikne (ale ona si to víc než zaslouží smiley) a když se sem dostanu po celém dni až večer, občas mě ani nenapadne kontrolovat, zda někdo neokomentoval kapitolu přidanou Merlin ví kdy - každopádně dávno. smiley
Něco krásného končí... ale HLAVNĚ, že něco krásného taky začne! Respektivě bude pokračovat, že :-) HURÁ!!! A že se fakt těším, Sisi!

Tak... co k tomu říct – samozřejmě tě budu podporovat a doufat, že to psaní půjde skvěle a múza bude poslouchat. Připomínat... pokud mám svolení, s radostí! :-) A přízeň máš rezervovanou na hodně dopředu.

Takže... se můžeme těšit už brzy? *YAHOO* Děkujííí!

Btw: co jsem tam koutkem oka zaznamenala... máš tu nějaké nové komenty... smiley
13.01.2014 14:42:52
ASISI
 
Už to tak vypadá: obsah těchto stránek může být nevhodný pro děti a mladistvé. Obsah těchto stránek může obsahovat homosexuální tématiku. Obsah těchto stránek může obsahovat Harryho Pottera v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční nárok.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one