Info pro čtenáře

O tom co bude dál...

Jelikož povídka assez končí, vrací se tyto stránky zpět do mých (našich) rukou. Nemám kapitoly předepsané dopředu (těch pár kousků co mám, je dějově za Merlin ví jakou dobu), tudíž to znamená psát za  pochodu a podle toho také budou vypadat aktualizace. Znovu bych ráda podotkla, že ani jedna z povídek, na kterých se autorsky podílím, nezůstane nedokončená, pokud to bude v mé moci, ale také pochybuji, že se mi podaří návrat k tomu tempu aktualizací, jaký si pamatujete z dob mé prvotiny. Zkrátka a dobře je to proto, že mi psaní nejde tak lehce jako dřív (k tomuto tématu je stále aktuální článek uveřejněný zde na konci srpna – http://a-sisi.wgz.cz/homepage/odpove-na-clanek-mari.html ). Ovšem - pokud se vám bude zdát, že prodlevy mezi kapitolami jsou příliš dlouhé, budu ráda, když se připomenete – autorovi to může pomoct. Ocením, pokud nám i přes méně časté aktualizace, než je jedna týdně zachováte svou přízeň.

Ráda bych poděkovala assez za čas a námahu, kterou těmto stránkám věnovala. Také za skutečnost, že to zde obohatila velmi kvalitní autorskou tvorbou, která si získala vaši pozornost i uznání.

assez, budeme rády, pokud tvá další případná povídka bude opět tady.

A napadne-li tě nějaká další tvorba či cokoli jiného, máš tyto stránky samozřejmě otevřené.

 

Sis

PS: Moje další je kapitola putovala k betě.

24.10.2010 16:46:00
ASISI
 
Už to tak vypadá: obsah těchto stránek může být nevhodný pro děti a mladistvé. Obsah těchto stránek může obsahovat homosexuální tématiku. Obsah těchto stránek může obsahovat Harryho Pottera v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční nárok.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one