Čtvrté výročí

Čtvrté výročí - obrázek

Čtvrté výročí - obrázek

Tak… stránky dnes slaví čtvrté narozeniny. Možná, že někdo pozvedne obočí a v tónu á la Snape se otáže, zda je vlastně co slavit, když se tady tak dlouho neobjevilo nic, co by dávalo tušit, že zakladatelka stránek ještě vůbec žije. Žije. A také si je vědoma, že něco slíbila a ten slib stále hodlá dodržet (takže vás snažně prosí – přestaňte se ironicky ušklíbat a vytahovat obočí kamsi hodně vysoko. A už vůbec netrouste žádné ironicko-sarkastické poznámky na téma roční či Merlin ví jak dlouhé pauzy. Nebo… jen si to všechno řekněte, pomyslete a poušklíbejte, máte na to vlastně nárok a zakladatelka stránek doznává, že vám to může těžko vyčítat).
Kdo se mnou ještě měl, má či bude mít trpělivost, tomu děkuji a vážím si toho. Kdo ne… ani se mu moc nedivím. Svou chybu doznávám.
Každopádně děkuji assez a Marianě za to, co těmto stránkám věnovaly. A děkuji jim ještě za víc – však ony ví zač.
Sisi
11.11.2012 12:06:36
ASISI
 
Už to tak vypadá: obsah těchto stránek může být nevhodný pro děti a mladistvé. Obsah těchto stránek může obsahovat homosexuální tématiku. Obsah těchto stránek může obsahovat Harryho Pottera v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční nárok.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one