Co bude a co nebude - aktualizováno 10.6.

Mám pro vás předestření plánu na následující cca dva měsíce. Čekají mě klasické zkoušky, přijímací zkoušky a státnice. Nerada bych se na celou dobu úplně odmlčela, ale zcela jistě nezvládnu kapitolu každý týden. Přiznám se, že na psaní nemám to správné naladění, a myslím, že „kvalita“ by šla výrazně dolů. Pravděpodobně následující dva týdny kapitola nebude – zkoušky a zápočty ve škole, plus příprava na jedno kolo přijímacího řízení a na státnice. Pokusím se kapitolu dodat v nějakém rozumném časovém horizontu, ale teď bych byla schopná aktualizovat jen v případě částí napsaných dopředu. A ty už v zásobě nemám (pominu-li rýsující se Epilog a malou část jedné kapitoly).

Doufám ve vaše pochopení a zároveň za něj předem – drze – děkuji. J

Myslím, že stránky díky dámám bez aktualizace nezůstanou.

Všem, které v procesu vzdělávání čekají nějaké zkoušky, státní zkoušky a maturity, držím palce a přeju víc než pevné nervy.

Sis

Aktualizace - 16. května: studium jsem prakticky uzavřela (ukončila, chcete-li) a čekají mě "jen" státnice. Asi není nutné zdůrazňovat, že nestíhám. :-) Kdybych měla v hlavě nějakou kloudnou představu a myšlenku, dokázala bych ji do svého oblíbeného wordu naklovat. Problém je, že myslím akorát na to, kolik otázek mi ještě zbývá, kolik docentů mám v komisi a jestli "tam mám vůbec chodit".  Zřejmě je vám jasné, že s kapitolou to vypadá bídně. Bohužel, omlouvám se.  Prosím o strpení a zároveň děkuji assez za její pravidelné aktualizace a "péči o stránky".

Sis

Aktualizace - 10. června: tak se konečně hlásím. Státní zkoušky jsou úspěšně za mnou a já si poprvé po déle než měsíci (vážněji) vzpomněla na psaní. Čekají mě ještě dvoje přijímací zkoušky, a až se dám trochu dohromady (plus zjistím, co se mnou bude nebo nebude dál), pokusím se něco - smysluplného - naklovat.

Děkuji za trpělivost.

Sis

24.04.2011 12:06:57
ASISI
 
Už to tak vypadá: obsah těchto stránek může být nevhodný pro děti a mladistvé. Obsah těchto stránek může obsahovat homosexuální tématiku. Obsah těchto stránek může obsahovat Harryho Pottera v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční nárok.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one