SAAK - Sorakina armáda

Takže nevím, kam jinam to dát.. nikam se to nehodí... rozhodně ne ke kapitole... takže to dávám do Galerie, ovšem možná se to přesune, možná to úplně zmizí... se uvidí... :oD

Jestli se mi ještě víc rozrostete za chvíli mi nebude stačit papír...:oD

 Navíc jsem přidala i diskuzi...:o) ať to máme v jednom..:oD

Terka, Trnka, Terezník - zástupce VVOS

 

Co je SAAK - Sorakina armáda: Avaďáci Kedavráci

Je to organizace, jež má za cíl, vyhledávat a likvidovat komenty, které jsou napsány bez konstruktivní kritiky, vulgárním slovníkem a bez předběžného přečtení prohlášení, či komentářů před nimi.

Sdružuje se pro obranu autorů HP FF.

Likvidace se provádí jednoduchým vyřčením kletby:

Avada Kedavra

(Prosím berte to s nadhledem a nadsázkou, Avada je použita pouze pro koment, nemá za následek vymazání komentujícího z povrchu zemského.)

Její členové se oficiálně scházejí na stránce Soraki - nejvyššího hlavouna, hlavy pomazané. Odkaz viz. níže v Odkazech.

První koment byl oficiálně zničen na již výše zmíněné stránce, v případě zvědavosti je navštivte. Zneškodnil ho armádní generál Zrzka.

Toto vysvětlení bude jistě ještě upřesňováno, protože k tomu budou mít, co říci určitě i další členové.. Zatím se s vámi všemi loučí.

Terka - mluvčí alias styčný důstojník pro komunikaci s veřejností

Já se válím smíchy na zemi.. :oDD Jsem se zas vyřádila..:oDDD

Schéma od VV

Schéma od VV

Prozatímní schéma SA

Prozatímní schéma SA

Zástupce VVOS, se hlásí s prozatímním schématem SA, prosím není konečné... rozhodně není celé, ale nemohla jsem si pomoci...

Ty barvičky se mi nějak pokazily skenováním... Ta světle růžová nebo co to je, je ve skutečnosti žlutá... asi příště použiju radši modrou... :o))

A na tom papíru to vypadá táááááááááák krásně... ale takhle no nevím..:o)

 
Už to tak vypadá: obsah těchto stránek může být nevhodný pro děti a mladistvé. Obsah těchto stránek může obsahovat homosexuální tématiku. Obsah těchto stránek může obsahovat Harryho Pottera v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční nárok.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one