Kdybych měla k téhle kapitole napsat klasický úvod, byly by zde nechutné a  lítostivé řeči.  Musela bych politovat sama sebe, nadávat na sebe a pak se stydět. Bohužel to mám v povaze, ale vím o tom. Takže toho budete ušetřeni, za což děkujte... komu chcete.

Hm... doufám, že tohle rozpoložení brzo odejde a já budu schopná (nějak na úrovni) dopsat sedmnáctku. Jinak nevím.

Přiznám se, že na téhle kapitole mi záleželo. Aby nebyla  patetická, přeslazená a příliš "růžová". Aby Severus byl Severus - tak jak zněl váš "požadavek" a aby se to dalo číst.

Snad se mi to povedlo. Přesto jsem sama se sebou velmi nespokojená, v mnoha směrech.

Ok, začínám být iracionální a nekonstruktivní. Fuj.

Konečně - kapitolu věnuji: Jimmi, soraki, Kys, kapi, assez, Mariana, Arival, Zrzounek, Katrin, Kaya, Mary, bulshit, Sylwia, wixie, ell, eggy, angie77, Mausss, Kaya Mew, Lianell, A_ja, Beruška, Nadin a Jikita .

Následovat má poděkování Terce - a pochopitelně  to tak bude. Než to ale udělám chci říct, že nebýt jí... bylo by to nepublikovatelné. Doslova.

Zlato - poděkovat je málo. Jsi prostě nepostradatelná a... naprosto úžasná.


 
Už to tak vypadá: obsah těchto stránek může být nevhodný pro děti a mladistvé. Obsah těchto stránek může obsahovat homosexuální tématiku. Obsah těchto stránek může obsahovat Harryho Pottera v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční nárok.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one