Můj anděl překonal rekord v betování. Což znamená patnáctku. A tak - děkujeme Terce!

Přiznám se - v téhle kapitole jsme se hádaly o slovíčka. Každá to chtěla jinak, nakonec jsme to zvládly. Ale byla to fuška.

Jinak Terka přišla s tím, že by bylo fajn se jednou řídit vzorem naší skvělé Soraki. A ihned se do toho aktivně pustila, nedala na mé rady a udělala to po svém. Lev a drak v jednom, co čekat, že?

Tak snad nám to Soraki promine.  

Kapitolu věnuji:

Jimmi, soraki, Kys, kapi, assez, Mariana, Arival, Zrzounek, Katrin, Kaya, Mary, bulshit, Sylwia, wixie, ell, eggy, angie77, Mausss, Kaya Mew, Lianell, A_ja, Beruška, Nadin a  Jikita

Tedy všem osůbkám které napsaly (jde o ženy, co vím....) sem k nám komentář.  A to od první kapitoly. Děkujeme, vážíme si toho. Vydržte to ještě chvíli.

PS: Soraki, byla jsem poučena o jisté záležitosti se slovíčkem "svatý" v našich povídkách. Terka pod tíhou argumentů z mé strany kapitulovala a já si své svaté prosadila. Těžce.  

 
Už to tak vypadá: obsah těchto stránek může být nevhodný pro děti a mladistvé. Obsah těchto stránek může obsahovat homosexuální tématiku. Obsah těchto stránek může obsahovat Harryho Pottera v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční nárok.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one