Takže - kromě osmičky mám pro vás ještě pár drobností.

Vezmu to popořadě, nebo něco vynechám, jak se znám.

Hm... za prvé - první část toho, co se dozvíte v této kapitole o jedné zajímavé rostlině je zcela pravdivá. Ne tak ovšem zbytek, ten je, jak vám asi dojde, vymyšlený.

Za druhé - další kapitola nebude dříve než o víkendu, což nic neznamená, ale stejně... :-)

Za třetí -  Já a Terka ( moje beta - což už všichni vědí, ale kdyby náhodou...) máme menší problém. Nemůžeme se jaksi domluvit, zda vyjadřování, které vkládám do úst našeho drahého Mistra je,  řekněme reálné. 

Můj anděl zachránce tvrdí, že Severus by se nevyjadřoval o Hermioně tak, jak se vyjadřuje. Chápejte - že by jí neříkal tak, jak jí říká.

Já tvrdím, že by to dělal...

 A  co se po vás chce? Vy nám to v anketce pomůžete vyřešit. 

Děkujeme...

 Za čtvrté - Mari, víš co máš slíbeno?

Ano, správně. Takže osmička je věnována Mari (alias Marianě).

A to za krásnou povídku - Jak to ve skutečnosti je? + za krásné a povzbudivé komentáře, které mi moc pomáhají.

Tak to je snad všechno...Nebo jsem něco vynechala? Terko??

Ale jistě - poděkování mé drahé betě. Mimochodem - Terka je hrozně moc zvědavá, co budete říkat na tuto kapitolu, tak ji prosím, nenechte dlouho tápat. Opravila ji v rekordním čase,  až tak moc je zvědavá.

PS: Moc děkuju za vaše krásné komentáře!

 
Už to tak vypadá: obsah těchto stránek může být nevhodný pro děti a mladistvé. Obsah těchto stránek může obsahovat homosexuální tématiku. Obsah těchto stránek může obsahovat Harryho Pottera v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční nárok.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one