Dostala jsem za úkol napsat úvod k povídce, přemýšlela jsem nad věnováním, ale téměř hned mě napadlo komu... myslím, že všichni určitě budete souhlasit... že by měla být věnována Sis...

Takže Brnko, pozvedám pomyslnou číši a připíjím na jubilejní kapitolu, tvá povídka už překročila práh dospělosti a může se směle vydat na svou další plavbu po rozbouřených vodách fanfiction a světa HP... Proto přeji, ať s námi máš tolik trpělivosti, jako jsi měla doteď, a vyslyšíš naše skuhrání a prosby o novou kapitolu stejně vstřícně a rychle. Bez tvé povídky bychom byli ochuzeni o báječný zážitek, jež nám její čtení přináší. O dechberoucí souznění mezi Hermionou a Sevem. O napětí, které jsi nám přinesla, jak v podobě Zabiniho útoku, tak vpádem Rona, Ginny a Harryho. A samozřejmě také věčně cumlajícího Brumbála s pletichářskou Minervou, kteří nám svými intrikami tento vztah tak hezky povzbuzují.

Doufám, že povídka ještě dloooouho neskončí a až přijde její konec (jako že zákonitě přijít musí) popereš se s ním se stejným uměním jako s povídkou samotnou, tudíž s grácií a fantazií tobě vlastní.


Díky této kapitole jsem našla svou spřízněnou duši, tím pádem jí dlužím mnohé. Až skončí, budu nesmírně smutná, to vím už teď, ačkoli jsme teprve za polovinou. V koutku duše si nepřeji, aby byla nikdy ukončena, avšak vím, že vše jednou skončit musí... stejně tak jako naše pouť životem. Navíc mě hřeje pomyšlení na to, že může přijít něco nového stejně krásného... Těšme se tedy na nové povídky, ale nezapomínejme také na ty staré.

Děkuji Vám. Čtenářům, kteří pilně komentujete, za vaše inspirativní a povzbuzující slova, která nás ženou neustat a připomínají nám pro koho vlastně vše tohle děláme. A že v tomhle pobláznění nejsme samy.


Nyní pouštím svou „číši“... která se s dopadem rozbíjí na kupu malých střípků. Ptáte se proč... střepy jsou přece štěstí a toho ti chci, milá Sis, přát co nejvíce do dalších povídek, aby tvé pero a fantazie vytvářely tak nádherné povídky i v budoucnu. A doufám, že jich bude hodně...:oDD


Tohle věnování není nijak originální, ale vyjadřuje všechny pocity, které mám v srdci, možná by postačilo pouhé „děkuji“ a „mám tě ráda“, ale já se prostě občas vykecávám no...:oD

Nejspíše by se to hodilo na konec povídky, ale i tady se mi to zdá správné, navíc na konci k tomu budeš mít určitě hodně, co říci ty, takže já budu bilancovat již teď...:oD


Vám všem, kteří čtete, užijte si kapitolu. Díky vám jsme překročili milník 10000... což je pro nás naprosto úchvatné a nečekané, ještě teď se z toho vzpamatováváme.;o)

Váš Terezník (Trnka, VV, Terka)

 
Už to tak vypadá: obsah těchto stránek může být nevhodný pro děti a mladistvé. Obsah těchto stránek může obsahovat homosexuální tématiku. Obsah těchto stránek může obsahovat Harryho Pottera v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční nárok.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one