Takže – oficiálně poslední kapitola. Nicméně jako poslední bych brala tu, která má následovat jako „překvapení“. A i ta je koncem pouze pro první část nikoli pro celou povídku.

Přesto... je to epilog, takže si zaslouží typický autorsky sentimentální dodatek (ještě se neděste :-).

Kapitolu věnuji sto třiceti třem lidem – všichni se najdete právě v onom dodatku. Jsem nadšená, že tolik lidí zanechalo pod povídku v průběhu celé její délky svůj komentář - někdo pravidelně, někdo ojediněle, ale... všichni jste se ozvali. Děkuji. Jsem o to víc potěšená, protože ačkoli se jedná o prvotinu, dostávala jsem zejména pochvalné komentáře - a to je nesmírně povzbuzující.

 

Varuji vás – je to romantické, i když pevně doufám, že jsem nevytvořila konkurenci pro... Esmeraldu, Rosalindu nebo nějakou jinou pohádkově dopadnuvší dámu. :-)

Už mlčím, dneska se vykecávám až moc. :-)

 

 

                                               

Moje představa popsaného prstýnku...

Moje představa popsaného prstýnku...

 
Už to tak vypadá: obsah těchto stránek může být nevhodný pro děti a mladistvé. Obsah těchto stránek může obsahovat homosexuální tématiku. Obsah těchto stránek může obsahovat Harryho Pottera v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční nárok.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one