Rating: 18+

Páry: SS/HP

Poznámka: Chtěla jsem se co nejvíc držet předlohy. Vůči Epilogu AU.

Shrnutí: Tak trochu šílený Harry, tak trochu mrtvý Severus.

Stav: Dokončeno. Zveřejněno.

Kapitol: 17

S nepatrnou omluvou pro všechny čtenáře… 

S díky za kapitolu Sisi. Její jednorázovka, druhý díl: http://a-sisi.wgz.cz/novinky/laskej-mou-dusi-ii.html. (Doporučuji na pošramocené nervy.)

Ke kapitole – další díly už budou delší.

K aktualizacím – pátek, sobota, neděle. Pokud se budu hodně nudit *unavené cháchá*, přibude kapitola i v průběhu týdne. Děkuji za pozornost.

*YAHOO, YAHOO, YAHOO*

Dovolila jsem si přehodit pořadí. Tentokrát přidávám jako první Naději. Prostý důvod – chci tuhle kapitolu věnovat Sisi, za osmou kapitolu  jedné z mých nejoblíbenějších povídek Zda smím jít blíž... zda smím jít dál. Merline, já se tak těším na Seva a Harryho! Doporučení – pokud si chcete spravit náladu z mých povídek… směle následujte odkazy. :D

Terezko – pro Tebe. DĚKUJU! :-*

Mari za věnování 27. kapitoly. O:-)

Omlouvám se za včerejšek… a neaktualizaci. Nečekané události, aklimatizace… jinak pokračujeme normálně, takže zítra čekejte snad opět obě kapitoly. BV vám dohánět nebudu, ale vy se zlobit nebudete, že ne?

Nevím, jak vy, já jdu číst Mari a její zase-absolutně-asautomatickou-barvu, ehm, Jak to ve skutečnosti je?

 A moc děkuji za vyjadřování podpory Vašimi komentáři.

 
Už to tak vypadá: obsah těchto stránek může být nevhodný pro děti a mladistvé. Obsah těchto stránek může obsahovat homosexuální tématiku. Obsah těchto stránek může obsahovat Harryho Pottera v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční nárok.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one