Harry Potter a bezvýznamné věty

Tak tedy… vítejte na světě, Bezvýznamné věty. (A Harry Potter je z umanutosti. Jen Bezvýznamné věty by byly zajímavější, ALE… tohle tak trošku věnuji i starým časům.) Fajn, název – nechala jsem se inspirovat Jiřím Žáčkem. Takhle dvě slova naleznete v Kapesních básních. Díky němu mám už vybrané i luxusní názvy pro kapitoly. A jak ví mé skvělé přítelkyně, kterým bych tímto chtěla poděkovat (Šárko, Sisi… za trpělivost, za zájem, za vše…), docela dost jsem řešila hlavní název. Název povídky. No… přistáli jsme, možná i celí. Oproti Posílám Tě na věčnost: OPRAVDU MOC vás, dámy, prosím o komentáře. Nikdy nevíte… z čeho mě může takový komentář ve špatném dni vytrhnout. Navíc tohle není ten typ povídky “sám do sebe”. Váš názor na věc znát potřebuji. Prosím…

Páry: HP/SS, DS/EP, RW/SM, Draco/Astorie, Lucius, Minerva, Poppy, Aberforth… mimo jiné.

RATING: 15+ (Někdy méně… a někdy možná lehce více.)

Beta u prvních 13 kapitol: Šárka

Stav: Dokončeno. Zveřejněno.

Kapitol: 48

Děkuji všem svým čtenářkám-komentujícím. Obzvlášť Mari - takový malý komentující zázrak a Terce - která mi umožnila přidávat sem mou povídku.

assez

 

Je to chůze po tom světě -

kam se noha šine:

sotva přejdeš jedny hory,

hned se najdou jiné.

Ne že bych si myslela, že to ještě dnes bude někdo číst, ale jednou si přece jen udělám, co chci, a aktualizuji podruhé za den. Ne, o nechutnosti mi tu nemluvte – já vím. Všem těm, kteří tady tento výtvor komentují – s mým díky. :)

assez

Assezička se omlouvá - assezička pendlovala a assezičce se poaal net na notebooku. *pardon*

Děti? Jen jsem chtěla… kdyby se vám někdy v době pátek – neděle (můžete to zkusit i jindy, ale pochybuji, že si toho všimnu včas) zdála některá z kapitol ošklivě ukončená, můžete zkusit zeptat se mě, jestli nepřidám ten den ještě jednu. Velmi pravděpodobně vám vyjdu vstříc.

assez

*yahoo* Terezka přidala kapitolu. Moc děkuji, Teri. Vletím na ni hned, jakmile budu mít trochu padla. :)

http://a-sisi.wgz.cz/novinky/8-kapitola-divide-et-impera-2.html

1
 
Už to tak vypadá: obsah těchto stránek může být nevhodný pro děti a mladistvé. Obsah těchto stránek může obsahovat homosexuální tématiku. Obsah těchto stránek může obsahovat Harryho Pottera v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční nárok.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one