Sem vložím všechny odkazy na povídky, jež se zabývají slashem... všechny jsou s párem HP/SS... jiný snad ani nevyhledávám... radši...

Vzhledem k tomu, že některé jsou opravdu "tvrdé"... Upozorňuji předem, že nejsou pro děti ani mladistvé.. tedy do osmnácti let... Nemohu vám v tom zabránit, a proto to nechávám plně ve vašem svědomí...

Jak už jsem řekla, některé jsou až moc, ale nápad se mi líbí, tudíž bych vás nechtěla o ně ochudit...

http://lillyeven.blog.cz/rubriky/kamen-manzelstva-pokracovanie - Pokračování KM, ale ne od Soraki, zatím jsem nečetla, ale chystám se na to..;o)

http://misto713.webgarden.cz/ - naprosto báječné překlady Misto, její překlad Nocturne je nezapomenutelný stejně jako povídka sama...

http://whampingwillow.blog.cz/ - parodie, vždy když začne psát něco nového zvrtne se to a vyjde z toho parodie, ale podle mě velmi podařené a strašně jsem se u jejích povídek nasmála...:oDD I když musím přiznat, že i nově rozjetá povídka, vypadá zatím na to, že z toho parodie nebude, takže uvidíme..;o)

http://mania-dardeville.wgz.cz/stripky-lasky-hp-ss - Mania, mě osobně se líbí Střípky lásky, takže na ně máte přímo odkaz... ostatní povídky jsem nečetla... takže třeba se vám budou líbit, je jich tam celkem dostatek...;o)

http://frankie89.wgz.cz/ - skvělá povídka, která se zatím jen rozjíždí, ale je velmi slibná, plná sarkasmu a ironie.. miluju jejího Severuse je naprosto okouzlující...;o)

http://www.m-a-mprovasi.svetu.cz/ - Cambiare Podentes (SS/HP)  a další slashové povídky  - nejen s tímto párem.

http://bilkis.blog.cz/ - Bilkis a její povídky, také nezapomenutelné

http://zadvermi.blog.cz/adult - tyhle povídky patří k těm... no řekněme razantnějším, ale přesto se mi velmi líbí jak nápad tak styl psaní...:oD

http://povidky-slashatd.blog.cz/ - Jamana se svým překladem Aurore a vlastní povídkou Škorpion

http://bellas-fiction.blog.cz/0901/ctenarske-zakouti - Zejména překlady. Povídka - Po čem muži touží, povedený nápad. Pokud se vám líbil film Po čem ženy touží, mohla by se vám povídka zamlouvat.

 

No a to je asi vše.. pokud najdu další určitě budu aktualizovat...;o)) Tereznik (a Sis)

15.02.2009 22:10:33
ASISI
 
Už to tak vypadá: obsah těchto stránek může být nevhodný pro děti a mladistvé. Obsah těchto stránek může obsahovat homosexuální tématiku. Obsah těchto stránek může obsahovat Harryho Pottera v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční nárok.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one